Vysielanie Televízie SENZI

Televízia SENZI je dostupná u väčšiny slovenských operátorov. Je prítomná rovnako v terestriálnej DVB-T sieti, káblovej aj satelitnej distribúcii.
Samozrejmosťou je internetové vysielanie a vysielanie v mobilných aplikáciách. U väčšiny operátorov vysiela Televízia SENZI už vo vysokom rozlíšení! Vysielanie je označené: "SENZI HD".
Vysielanie "SENZI HD" naladíte na svojom settopboxe, alebo televízore po načítaní nových staníc. Prelaďte preto svoj settopbox, alebo televízor, pretože vysienie SD bude čoskoro vypnuté.

01

DVB-C a IPTV - Káblové vysielanie a aplikácie

V káblových rozvodoch a na IPTV platformách je SENZI v ponuke týchto operátorov: UPC, Slovak Telekom - Magio, DIGI, Orange TV, SATRO, MARTICO, TESATEL, KATES, DSiDATA, ANTIK, TES MEDIA, Swan, Slovanet, Kabsen, Progres, Kabel Telekom, Antechnet, Krom-Sat, Peremedia, Holkatel, Vares, S-team E-net a mnohých ďaľších.

Rovnako aj u lokálnych operátorov káblovej retransmisie v mestách a obciach na Slovensku.

Televízia SENZI je dostupná aj v mobilných aplikáciách HORIZON GO, ANTIK TV GO, MAGIO, ORANGE TV, Lepšia TV a ďalších.

02

DVB-S, DVB-S2, Satelitné vysielanie

Satelitná distribúcia Televízie SENZI je dostupná v platformách: Skylink, FreeSAT, MagioSAT (Telekom), DIGI, ANTIK-SAT, Telly a Fotelka (Pantelio).


ANTIK-SAT a ORANGE TV: Družica Eutelsat 16E, frekvencia 11 094, vertikálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 27500, FEC 4/5.
FreeSat, MagioSat (Telekom) a DIGI: Družica Thor 6 (1°W), frekvencia 12 054, horizontálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 30000, FEC 3/4, DVB-S2. (Pri ladení v DIGI hľadajte pozíciu 72).
Skylink: Družica ASTRA 3A (23,5°E), frekvencia 11934, vertikálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 27500, FEC 3/4, DVB-S2, 8PSK, Pilot ON.
Družica: Belintersat 1 (51,5°E), kmitočet: 11,290 GHz, polarizácia: horizontálna, SR: 45000, FEC: 8/9, norma: DVB-S2, modulácia: 8PSK.

03

DVB-T, DVB-T2 - Pozemné vysielanie cez anténu

NOVÉ!!! Od 1.3. 2022 na celom Slovensku!!!

Zoznam vysielačov, vyžiarený výkon, mapa pokrytia: KLIK TU04

LIVE STREAM - Živé vysielanie

Živé vysielanie sa spúšťa automaticky pre operačné systémy MAC a IOS.


V prípade, že sa Vám vysielanie nespustilo automaticky, stahnite si VLC player a vložte do neho nasledujúci odkaz, ktorý Vá spustí online vysielanie:
http://live.streaming.sk/senzi

Prípadne tento link:
http://109.74.144.130/live/senzitest/playlist.m3u8